KONST / Litografier / Färglitografi 15565017
nr 1556 5017
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 295/295, Djurgårdsfärja. Färglitografi, bildmått: 42x53 cm, yttermått inklusive ram: 82x72 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 20:45:23
15/8 13:11:28
100 kr
21/8 19:55:06
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm